HAKKIMIZDA

Anasayfa / Kurumsal / Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Kapı ve Pencere ve buna bağlı olarak aksesuar sektörü yıllar boyunca güncelliğini yitirmemiş bir sektördür. Bu önem arz eden sektörde 25 yıldan bu yana faaliyetini sürdürüyor olan Baykan Hırdavat ticaret san.Ltd.Şti. 2004 ve 2008 yıllarında bünyesinde iki ayrı firma daha kurarak Grup vasfına sahip olmuştur. Bu yıllar içerisinde kalıp ve kalıpçılık sektörüne de girmiş bulunmaktadır. İş her ne olursa olsun istisnasız olarak özgünlük işin devamını ve başarısını sağlamaktadır. Kendi kalıplarında imal ederek sektörde imalatçı vasfı ile ivme kazanmıştır.

Hayatın her aşamasında olduğu gibi; disiplin, dürüstlük, çalışkanlık başarıya ulaştırmada öncü rol oynayan hususlardır. Bunlardan herhangi birinde aksaklık olduğu takdirde iş de paralel olarak aksamaktadır. Kalite ise temel prensiplerimiz arasında yer almaktadır. İşinde başarılı olan insanlar bahsini ettiğimiz gereklikleri ilke edinmelidir. Baykan Group olarak; tüm bu bahsettiğimiz ilkelerden, başarıların temelini oluşturan bu gerekliliklerden asla ödün vermeden geçirdiği yılların meyvesini topluyoruz. Üretimde çevre bilincini son derece üst seviyede uygulamakta ve tüm çalışanlarımıza bu hususu aşılamaktayız. Bu gösterge ile sürekli olarak iyileştirme ve geliştirme mantığını tüm çalışmalarında eksiksiz bir şekilde uygulamaktadırlar. Bunları benimsemelerinde tam anlamı ile hizmet aşkı etkin rol oynamaktadır. Sürekli olarak eğitim mantığı ile çalışanlarımıza bilgi vermekte ve beceri kazandırmaktayız. Çalışanlarımızın bilgi, beceri ve tecrübe düzeylerinin artması dahilinde teknoloji odaklı yenilikçi, üst düzey kalite ve hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Çevre ile ilgili ulusal ve uluslararası standartlara uygunluğa sahip olan firmamız yasal mevzuata uygunluk çerçevesi içerisinde çevreye olan olumsuz etkileri minimum düzeye indirmeyi de başarmıştır. İşçi sağlığı ve iş güvenliğini ön planda tutarak da aynı zamanda çalışan personellerimize önem gösterdiğimizin somut kanıtını ortaya koymaktayız. Bu konuda ulusal ve uluslararası standartlara sahip olmak ve tüm sorumluluklarını yerine getirme isteği ile çalışmaktayız.

Baykan Group çatısı altında bulunan firmalarımıza ait olan Winlock / Locus / flystop markalarımız ile sektörde kapı ve pencerelerde kullanılan hem güvenlik ve kilit ekipmanları hem açma kapama elemanları hem de sineklik ve bağlantı elemanları üretimi yapılmaktadır. Önce kalite esasına dayanarak üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizi uluslararası arenada öncü markalardan yapmak en büyük hedefimizdir.
Baykan Group'a Bakış

Kapı pencere aksesuarları sektöründe 17 yıldır faaliyetini sürdüren Baykan hırdavat ticaret san. 2005 yılında kalıp ve kalıpçılık işine girmiş ve kendi kalıplarında imal ederek sektörde imalatçı vasfıyla ivme kazanmıştır.

İletişim Bilgileri

Adres : Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi 15. Cad. No:18 Melikgazi/KAYSERİ

Telefon : +90 352 322 10 40

Fax : +90 352 322 01 64

E-Posta : info@baykangroup.com